Hotel blisko Rynku – dogodna lokalizacja w centrum

Hotel Wyspiański jest doskonale położony, jeżeli pragniesz dostać się z niego do najważniejszych atrakcji w mieście Kraka w niedługim czasie. Blisko jest Rynek Główny oraz dworzec PKP. Chwilę dłużej zajmie dojście do dzielnicy Żydowskiej, ale da się tam dostać na piechotę tylko . Ta część Krakowa to jedno z lepszych miejsc na całonocną zabawę. Od frontu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne zabudowania z mrocznej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został pięknie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel Wyspiański w KrakowieHotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje a także ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej jakości, posiadają telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawa i herbata, oraz czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel posiada windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby było możliwe w nich bez problemu poruszać się wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie miasta, można znaleźć także zabawę i fantastyczne jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno a także oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada wystarczająco dużo miejsca, by można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i dobry wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu zmieścić jeszcze więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Często spotykają się w tym miejscu zarówno Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dogodne umiejscowienie hotelu, jak i kompleksowa obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz