co nowego w Krakowie?

Pośród wielu stolic województw w kraju, Kraków wybija się zarówno w obszarze sztuki i akademickim, ale też na licznych innych obszarach. Zaczyna być miastem przyjaznym do mieszkania. Przekształcenia, jakie dokonały się w mieście w ostatnich okresach dają poczucie, że Kraków naprawdę idzie w górę.
Pożyteczne nowości w Krakowie.
Co godnego pochwały wypracowano w trakcie ostatniego czasu? Wielość zmian i inwestycji jest spora. Niezwykle pomogły w tym aspekcie dotacje Unii Europejskiej, z których miasto często czerpie. Dynamiczne postępowanie w temacie zdobywania dotacji spowodowały, że gmina rozwinęła się o kolejne węzły komunikacyjne, ekologiczne autobusy komunikacji miejskiej, oraz kolejne miejsca użyteczności publicznej.
Szerokie innowacje są niewidoczne dla typowego Krakusa. Nie oznacza to natomiast, że nie zostały poczynione. Najczęściej nie interesują nas nie związane z nami informacje. Przeciętnemu obywatelowi miasta wydaje się, że w regionie za mało się dzieje. Natomiast miasto rozwija się z każdym rokiem. Zmiany w obszarze zarządzania śmieciami, tworzeniu i modernizacji sieci wodociągowej, budowa filtrów przeciw hałasowi to tylko część zmian, które pomagają mieszkańcom bezpieczniej oraz bardziej komfortowo żyć. Kraków zmienia się też w zakresie możliwości konferencyjnych. Wartość Krakowa rośnie dzięki takim obiektom jak: centrum konferencyjne ICE czy rewitalizacja Huty. takie nowości przyciągają turystów do odwiedzin.
Rozpoczynane przez radnych akcje nie dotyczą jedynie samego środka Krakowa, ale również są połączone z pełnym województwem małopolskim. Przeto zamiast narzekać lecz zobaczyć innowacje w które obrósł Kraków.
Kolejne miesiące – jeśli uda się zachowania szybkości rozwoju – pozwolą Krakowowi zostać niezwykłą metropolia.
Majchrowski opinie